Historia

Historia JAPANSERWIS

Właścicielem serwisu jest Tomasz Malec, który po latach zdobywania doświadczenia pracując w serwisach autoryzowanych postanowił sam otworzyć działalność w branży motoryzacyjnej. Wiedza zdobyta w autoryzowanych serwisach i na rajdowych trasach, gdzie startował jako pilot, a jednocześnie szef serwisu, utwierdziła go w przekonaniu, że czas na wyzwanie prowadzenia firmy.

Toyota Serwis Aut Japońskich jest profesjonalną i szanowaną przez Klientów firmą. Doświadczenie zdobyte przez 17 lat istnienia na rynku, ciągła inwestycja właściciela w rozwój wiedzy technicznej i unowocześnienie parku maszynowego pozwoliło nam na rozszerzanie działalności i tym samym serwisowanie wszystkich marek samochodu. Posiadamy specjalizacje w naprawie samochodów japońskich i koreańskich. Dysponujemy również własnym sklepem z częściami zamiennymi. Naszym klientom oferujemy dogodne warunki współpracy. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług i profesjonalnie dobranych części.

Przy serwisie prowadzimy sklep z częściami, co znacznie skraca czas napraw samochodów a nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją optymalnego doboru zamienników pochodzących od producentów, którzy udzielają gwarancji na swoje produkty. Historia warsztatu to również przygotowywanie samochodów rajdowych do Mistrzostw Polski, jak i obsługa tych samochodów podczas imprez sportowych. Z naszych usług korzystali tacy zawodnicy jak Wojtek Zaborowski, Łukasz Sztuka, Marek Glier, Przemek Sztuka czy Tomasz Kuchar.

W 2003 Jako pierwsi w Polsce wprowadzamy możliwość sprawdzania przez naszego klienta w Internecie wykonanej usługi – jakie części zostały wymienione, kiedy klient zmieniał olej przy jakim przebiegu lub jakie usterki zostały wykryte podczas ostatniego przeglądu i na co trzeba zwrócić uwagę przy eksploatacji pojazdu. Kartoteka samochodu pomaga w udokumentowaniu historii serwisowania auta co przy sprzedaniu czyni go bardziej wiarygodnym. Z każdym rokiem poszerzamy swoje usługi o nowe działy. Doskonale wiemy, że tylko rozwój i podnoszenie kwalifikacji umożliwia nam prace na najwyższym poziomie i coraz bardziej zaawansowanych technologiach. Od 2012 roku zaufała nam firma Denso, której staliśmy się autoryzowanym serwisem Denso Diesel Ponit na Dolnym Śląsku i mamy możliwość sprawdzania wtryskiwaczy i ich diagnostyki na najnowszych urządzeniach diagnostycznych. Cały czas inwestujemy w sprzęt i wiedzę żeby wykonywać usługi na najwyższym poziomie co pozwala na satysfakcje klientów z wykonanych usług.