Naprawa aut

Naprawa aut w JAPANSERWIS

Oferta nasza skierowana jest do użytkowników aut osobowych produkcji japońskiej i koreańskiej. Niezależnie od modelu, rocznika, wersji silnikowej, czy miejsca produkcji w naszym serwisie usuniemy w Państwa aucie każdą usterkę.
Naprawiamy i serwisujemy auta objęte gwarancją producenta (naprawa w systemie GVO – bez utraty gwarancji), a także auta po gwarancji producenta. Zakres usług jaki oferuje nasz serwis jest bardzo szeroki i zaczyna się od podstawowych czynności serwisowych jakim jest przegląd i diagnostyka stanu technicznego auta, wymiana płynów: hamulcowego, chłodniczego, wymiana oleju silnikowego, wymiana oleju w skrzyni biegów (również w skrzyniach automatycznych), aż po tak zaawansowane naprawy jak remont silnika, czy skrzyni biegów.
Naprawiamy zawieszenia, układy kierownicze, układy hamulcowe. Jako jeden z nielicznych serwisów profesjonalnie wymieniamy wtryskiwacze, turbiny, sprzęgła dwumasowe, a także paski i łańcuchy rozrządu.
Jeśli zakupiłeś właśnie auto, przyjedź do nas, sprawdzimy je, zrobimy przegląd zerowy, tak abyś mógł bezpiecznie i spokojnie cieszyć się swoim nowym nabytkiem.

Wszystkie naprawy i części zakupione w Japanserwis objęte są gwarancją.