Oleje i dodatki do paliw

Oleje i dodatki do paliw w JAPANSERWIS

W naszym serwisie oferujemy najwyższej jakości oleje oraz dodatki do paliw renomowanej firmy XENUM.

XENUM jest młodą firmą będąca u początku swojej drogi w przyszłość. Ale… Jeśli tu jesteś, znaczy jesteś jednym z nas – pasjonatów zorientowanych na sukces. My wszyscy, w całej Europie uwielbiamy pogoń za osiągami, uwidocznionymi potem na torze i słyszalnymi przez wspaniały gang silnika. Przez wiele lat poznaliśmy wiele marek środków smarnych, niektóre z nich z długą historią, niektóre może z przyszłą historią. Ale… prawdziwa przyszłość jest tym co chcemy my, i co chcemy tu i teraz. Umysły otwarte na technologie przyszłości, osiągające to, co dopiero nadejdzie: …to my połączyliśmy nasze wysiłki aby stworzyć produkty takie jakich potrzebujemy – wytrzymałe, efektywne na których możemy polegać, takie które przeszły próbę ekstremalnych starć z zaawansowaną konkurencją i ją wygrały.

WRX 7.5W40 CERAMIKA 5l

WRX 7,5W40 stanowi najnowsze osiągnięcie nowoczesnych technologii. Olej ten znacznie wyprzedza technologicznie wszelkie tradycyjne oleje ze względu na unikalną formułę: mieszankę wysoce przetworzonej bazy olejów estrowych oraz specjalnie wyselekcjonowanych dodatków.

1. Cząsteczek mikro-ceramicznych: cząsteczki mikro-ceramiczne są niezwykle mocnym, stałym środkiem smarnym który zmniejsza zarówno tarcie jak i jest odporny na najwyższe temperatury.

2. Syntetyczny olej estrowy: cząsteczki mikro-ceramiczne są rozproszone w specjalnym oleju estrowym Wspólnie, te dwa komponenty tworzą ekstremalnie odporny film ochronny który w znaczący sposób redukuje tarcie i zużycie, nawet wtedy gdy silnik nie pracuje. Powłoka ta pozostaje na wewnętrznych częściach silnika zapewniając optymalna ochronę podczas zimnych startów.

COMPLEX PETROL SYSTEM CLEANER

Wielofunkcyjny dodatek do benzyny poprawiający wydajność silników benzynowych oraz układów wydechowych.

WŁAŚCIWOŚCI: Czyści i smaruje wtryski oraz cały układ dolotowy, jak również układ wydechowy Poprawia spalanie Chroni układ dolotowy przed korozją Neutralizuje wodę w zbiornikach paliwa

ZALETY: Zwiększa moc Zmniejsza spalanie Zapewnia równomierna pracę silnika Poprawia niezawodnośc silnika Redukuje emisje CO2

DIESEL MULTI CONDITIONER

Wielofunkcyjny dodatek do ropy podnoszący jakość I wydajność paliwa do silników Diesla.

WŁAŚCIWOŚCI: Czyści i smaruje wtryski oraz cały układ dolotowy, jak również układ wydechowy Poprawia spalanie Chroni układ dolotowy przed korozją Neutralizuje wode w zbiornikach paliwa Zwiększa ilość Cetanową ZYSKI

Zwiększa moc Zmniejsza spalanie Zapewnia równomierna pracę silnika Poprawia niezawodność silnika Utrzymuje systemy EGR i DPF w czystości. Przyspiesza regenerację filtra cząstek stałych (Diesel Particle Filtre). Redukuje emisje toksycznych gazów i dym.